Gabriel

Usługi Pogrzebowe Kraków

orn

+ 48 570 222 888

całodobowy telefon

Kraków, Zawiercie

line

Transport zmarłych

karawan

Wśród usług pogrzebowych oferowanych przez Zakład Pogrzebowy GABRIEL Kraków znajdują się też usługi krajowego i międzynarodowego transportu Zmarłych. Zdajemy sobie sprawę z ich ważności, zwłaszcza w obecnych czasach, które odznaczają się intensywną mobilnością społeczeństwa, także polskiego. W celu profesjonalnego zapewnienia przewozu ciał Osób, które zmarły zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami, posiadamy nowoczesne ekskluzywne karawany marki Mercedes-Benz, obsługiwane przez doświadczonych kierowców. Nasze karawany są nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim spełniają wszystkie wymogi prawno-sanitarne, określone przepisami polskimi oraz światowymi.

Usługi transportu Zmarłych poprzedzone są zawsze koniecznością zmierzenia się z wieloma formalnościami urzędowymi zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki doświadczeniu, nabytemu podczas lat pracy, oraz wiedzy i umiejętnościom językowym wykwalifikowani pracownicy Zakładu Pogrzebowego GABRIEL Kraków są w stanie uporać się z nimi sprawnie oraz z pozytywnym skutkiem. W ten sposób całość procedur usług transportowych Osób Zmarłych może być zrealizowana w krótkim czasie. To pozwala zaoszczędzić nie tylko środki finansowe, ale także ma zasadniczy wpływ na całość usług pogrzebowych.

Wiedząc, że w uroczystościach żałobnych niejednokrotnie bierze udział duża liczba osób nie posiadających środków lokomocji Zakład Pogrzebowy GABRIEL Kraków proponujemy Rodzinie Zmarłego wynajem luksusowych autokarów lub busów, którymi dokonujemy przewozów uczestników pogrzebu między wszystkimi lokalizacjami ceremonii żałobnych.